ТОВАРИСТВО 3 ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УΚΡЛΙΦΤСΕΡΒΙС»


 Головним завданням компанії «Укрліфтсервіс» протягом усього періоду діяльності було і залишається забезпечення надійної та безпечної роботи обладнання і надання висококласного сервісу.

Компанія «Укрліфтсервіс», це товариство з додатковою відповідальністю, яке вже понад 40 років є однією з провідних компаній на ліфтовому ринку України. Пропонує своїм замовникам повний спектр послуг: проектування, виготовлення, продаж, монтаж, технічне обслуговування, модернізація і заміна ліфтового обладнання.

ТДВ «Укрліфтсервіс» - це потужна виробничо-господарська структура, до складу якої входять:

  • завод з виготовлення пасажирських, вантажних і маловантажних ліфтів;
  • проектно-дизайнерське-конструкторське бюро;
  • спеціалізоване монтажне управління «Київліфт-2»;
  • спеціалізоване управління з технічного обслуговування ліфтів та ескалаторів «Київліфт-1»;
  • сервісний центр по гарантійному обслуговуванню ліфтового обладнання.

Продукція компанії сертифікована (сертифікат якості ISO 9001-2010) і відповідає всім державним стандартам.

Потужна виробнича база укомплектована сучасним світовим обладнанням фірм FINN POWER i DARLEY, а також іншим новітнім обладнанням.

Загальна площа, яку займає виробничими, складськими та офісними приміщеннями становить понад 15 000 кв.м.

Одне з найбільших досягнень компанії - це висококваліфікований колектив професіоналів. Життєвий досвід і енергійна молодість дозволяють виконувати найскладніші технічні завдання з проектування, виготовлення, монтажу та технічного обслуговування ліфтів, як власного виробництва, так і ліфтів інших фірм-виробників.

Застосування інноваційних методик, сучасних технологій і матеріалів, залучення професійних дизайнерів і конструкторів, дає можливість виконувати будь-які бажання навіть найвибагливіших замовників.

У компанії на постійній основі працює більше 500 співробітників.

Завод ліфтів «Укрліфтсервіс» випускає сучасні пасажирські ліфти вантажопідйомністю 320, 400, 630, 1000 кг; маловантажні ліфти вантажопідйомністю 40 - 250 кг; комплекти та вузли для модернізації ліфтів; додаткові частини для ліфтів, які виробляються ліфтобудівельного заводами країн СНД.

Спеціалізований підрозділ по монтажу ліфтового обладнання «Київліфт-2» є одним з лідерів на українському ринку з монтажу ліфтів, ескалаторів, траволаторів та їх налагодження. Тисячі ліфтів, змонтованих фахівцями даного підрозділу, безаварійно працюють на території всієї України, в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

На технічному обслуговуванні в спеціалізованому підрозділі «Київліфт-1» знаходиться більше 6000 одиниць ліфтового і ескалаторного обладнання, за роботою якого цілодобово стежать професійні інженери ліфтового бізнесу.

Для своєчасного реагування на безаварійну роботу обслуговуючих ліфтів, створена і цілодобово працює диспетчерська аварійна служба. Задіяний парк аварійних автомобілів, оснащених усіма необхідними матеріалами і інструментами, на яких виконують свої професійні обов'язки висококласні фахівці.

Незважаючи на будь-які труднощі, викликані різними кризами, компанія «Укрліфтсервіс» живе, розвивається, нарощує свій людський і технічний потенціал, дає задоволення співробітникам і партнерам, приносить користь суспільству.

 

Смотрите также: КонтактыЛицензии и сертификаты